Profesjonalne i kompleksowe
usługi remontowo-wykończeniowe

Sufity napinane

Specjalnością firmy są oryginalne i nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniające unikalny design i funkcjonalność wnętrz. Naszym Klientom oferujemy montaż nietuzinkowych sufitów napinanych utrzymanych w dowolnej kolorystyce lub w wersji z foto nadrukiem.
Ich montaż polega na zastosowaniu specjalnej folii poprzez jej podwieszenie i zamocowanie na odpowiednich profilach. Tym samym sufity napinane stanowią oryginalną alternatywę dla tradycyjnych sufitów podwieszanych wykonywanych z płyt kartonowo-gipsowych pozwalając na efektowne zamaskowanie starego i nieestetycznego sufitu czy nierównego stropu.

Sufity napinane oprócz tego, że nadają Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru dodatkowo pełnią funkcje ochronne.

Dzięki temu, że wykonane są z folii wodoodpornej, którą można w dowolnym momencie częściowo wypiąć i ponownie napiąć chronią pomieszczenie np. przed zalaniem. Materiał, z którego są wykonane jest lekki i antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie przyciąga kurzu, a w razie potrzeby można go delikatnie umyć. Folię można wielokrotnie demontować i ponownie montować co pozwala na dostęp m.in. do ukrytych pod konstrukcją instalacji.

Montaż sufitu napinanego jest niezwykle łatwy i bezproblemowy.

To sprawia, że w ciągu nawet jednego dnia, bez brudu i kurzu możesz całkowicie zmienić wygląd Twojego wnętrza. Sposób montażu sufitu napinanego pozwala na zastosowanie wszystkich rodzajów oświetlenia, w tym jego podświetlenia co dodatkowo pozwala na podkreślenie niepowtarzalnego charakteru wnętrza.

Do góry